Charakterystyka wyciskarek Hurom
18

maj

Charakterystyka wyciskarek Hurom

Gdy analizujemy wyciskarki do warzyw i owoców, z którymi mamy do czynienia analizując ofertę przygotowaną przez firmę Hurom, nie możemy nie zwrócić uwagi na to, że mamy do czynienia z rozwiązaniami, których znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowo stabilna konstrukcja.

Dzieje się tak przede wszystkim dzięki wytrzymałej śrubie z oryginalnego tworzywa o nazwie ultem. Śruba ta rozgniata owoce i warzywa powoli, ale niezwykle skutecznie. Sam materiał jest zresztą na tyle oryginalny, że zasługuje przynajmniej na chwilę uwagi. Na pierwszy plan wysuwa się to, że pozwala na ochronę enzymów zawartych w owocach i warzywach i znanych między innymi z tego, że posiadają wyjątkowo korzystny wpływ na nasz organizm. Nie bez znaczenia jest jednak i to, że częścią składową wyciskarek Hurom są siateczki z różnymi rozmiarami oczek.

To właśnie dzięki nim problemem przestaje być dążenie do uzyskania soków różnej gęstości, a tym samym również ze zróżnicowaną zawartością miąższu w ich składzie. Mówiąc o zaletach sprzętów z oferty Hurom należy wspomnieć także o silnikach kondensacyjnych o niskich prędkościach.wysoka jakość soku z wyciskarki Hurom Dzięki temu praca z wyciskarką nie przyczynia się do powstania zbyt dużego hałasu, a tym samym nie jest również uciążliwa dla domowników. Nie można zapominać także o wyjątkowej technologii wolnoobrotowej. Cicha praca to przecież tylko jedna z wielu jej zalet.

Przyczynia się to również do zwiększenia walorów powstających w ten sposób soków. Wałki ślimakowe, które obracają się powoli, nie emitują ciepła w wyniku tarcia, sok nie traci więc charakterystycznych dla siebie składników odżywczych, a jednocześnie ma naturalny smak. Nie można zapominać o tym, że samo urządzenie jest przyjazne środowisku naturalnemu i długowieczne, osoby, które decydują się na jego zakup mogą więc myśleć o nim jako o inwestycji na lata. Obecnie producent z Korei jest nam w stanie zaoferować wiele modeli urządzeń, wszystkie jednak charakteryzują się niezawodnym mechanizmem wolnoobrotowym, mocną konstrukcją oraz nowoczesnym wyglądem.

Gabriela Daniel

Dietetyk, sokoterapeuta.