Hurom - jedyna taka na rynku
6

maj

Hurom - jedyna taka na rynku

Obecnie w większości domów znaleźć można wyciskarkę do soków. Coraz większą część z nich, stanowią te stworzone przez markę Hurom. Pomimo to, wyciskarki tego producenta stale nie cieszą się zasłużoną renomą.

Tymczasem, żadna z obecnie prosperujących na polskim rynku marek nie gwarantuje tak dobrego urządzenia. Hurom to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją nowoczesnych wyciskarek do owoców i warzyw, które odznaczają się wysoką jakością. W dodatku pozwalają na uzyskanie wyjątkowo klarownego soku. To sprzęty niezawodne, które przydadzą się w każdej kuchni. Kiedy, gdzie, i skąd w ogóle wzięła się omawiana marka? Odpowiedź na to nurtujące pytanie, znaleźć można w poniższym tekście.

Pomimo, że Hurom nie należy jeszcze do grona wiodących producentów tego typu urządzeń, to nie jest to firma początkująca. Historia Hurom, sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieki, kiedy to została założona w Południowej 

sok z wyciskarki

Korei firma Dong Ah Industry. Już wtedy, zajmowała się sprzedażą drobnego sprzętu gospodarstwa domowego, bez którego żadna kuchnia nie mogłaby sprawnie funkcjonować. Ponad dwie dekady później, w asortymencie znalazły się jako jedne z pierwszych na rynku jednoślimakowe wyciskarki horyzontalne. Szturmem podbijając nie tylko azjatycki, ale i europejski rynek.

Mimo ogromnego sukcesu, marka Hurom nie osiadła na laurach proponując swoim klientom wysokiej klasy, precyzyjne wyciskarki do warzyw oraz owoców. W rezultacie czego, po ponad ćwierć wieku od założenia w ofercie Hurom pojawiła się niezawodna wyciskarka wertykalna LSTS-J0606. Zalet produktów proponowanych przez markę Hurom jest bardzo wiele. Po pierwsze są kompaktowe, posiadają niepowtarzalny design który z pewnością wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Dodatkowo, wyciskarki charakteryzuje nie tylko wydajność pracy, ale również jej końcowy efekt. Bowiem otrzymywany za pośrednictwem wyciskarki sok, jest pełnowartościowym, bogatym w wartości odżywcze produktem. Czego nie może zagwarantować żadna inna wyciskarka do owoców..

Maciej Ziółkoś

Trener personalny w jednej z warszawskich siłowni.