Marka Koziol równa się nowoczesność
3

lis

Marka Koziol równa się nowoczesność

Akcesoria kuchenne Koziol

Marka Koziol jest niemiecką firmą, która produkuje akcesoria kuchenne i dodatki do wnętrz. Są one dedykowane głównie osobom, które doceniają przedmioty codziennego użytku z kategorii sztuki użytkowej i jednocześnie mają poczucie humoru. Nazwa marki pochodzi od nazwiska Stephana Koziol, który firmę założył. Filozofię marki w pełni oddaje slogan Art AT Work – szczotka pozostanie jedynie szczotką, chyba, że jest to szczotka sygnowana marką Koziol. Wszystkie sygnowane tą marką produkty wyróżniają się wyjątkowym klimatem, charakterem, mają własną osobowość.

Nikt nie chowa ich w szufladach, gdzie pokrywają się kurzem, a to dlatego, że są są bardzo praktyczne, produkowane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, są funkcjonalne. Ich dodatkową zaletę jest także niebanalny wygląd. Nie tylko ułatwiają wykonywanie prozaicznych domowych prac, ale także stają się pretekstem do spotkań i zabawy w gronie znajomych, wprowadzają do wnętrz radość i kolor.

Marka Koziol

Oferta niemieckiej marki jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej produkty, które spełnią się jako dekoracyjne dodatki we wnętrzach: stołki, kosze na śmieci, stojaki na prasę, zegary. Kolekcja Living obejmuje między innymi bogatą kolekcję lamp. Są wśród nich między innymi doskonale znane lampy Orion, Stella i Josephine. Z kolei linia Spheres obejmuje kolekcję dekoracyjnych paneli. Wprowadzają one do wnętrza żywe kolory, wzbogacają je niezwykłymi kształtami, ale odgrywają także funkcję praktyczną – mogą posłużyć do wyznaczenia stref. Po nazwą Garden zgromadzono z kolei sygnowane logo Koziol produkty do ogrodu.

Nowoczesny sprzęt kuchenny

Wybierając kolekcję Bath wyposażymy swoją łazienkę nie tylko w dodatki, które są nie tylko praktyczne i niezbędne, ale jednocześnie niezwykle urocze i radosne. Naczynia kuchenne Basic są hołdem dla talentu Ole Palsby'ego. Najlepszy design w ogrodzie, na pikniku, grillu, czy na wakacjach zapewnią nam naczynia należące do kolekcji Rondo, Rio bądź Crystal. Wielbiciele marki Koziol chętnie wybierają należące do kolekcji Tasche torebki, które sprawdzają się zarówno na plaży,w ogrodzie, jak też na zakupach. Popularność zdobyły również należące do kolekcji Pottichelli i Bottichelli miseczki, misy i miski.

Robert Diuk

Tester wyciskarek, właściciel dietetycznej restauracji.