20

maj

Wyciskarki do soków

Wyciskanie soków w domowym zaciszu stało się ostatnimi czasy bardzo modnym zajęciem. Na szczęście, to bardzo zdrowy trend ponieważ pijąc regularnie soki, dostarczamy organizmowi niezbędnych substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Tymczasem, niemniej istotne jest urządzenie za pośrednictwem którego wyciska się sok. W tej dziedzinie, na tle innych marek wyróżnia się oferta azjatyckiej marki Hurom, których mechanizm działania jest zdecydowanie różny od tych, które są obecnie dostępne na rynku. 

Omawiany mechanizm, opiera się na zasadzie niskich prędkości, co niesie z sobą zarówno wady jak i zalety. To, co przemawia na niekorzyść tej wyciskarki, to fakt iż niskoprędkościowy system pozwala na otrzymywanie stosunkowo małej ilości soku, w długim okresie czasu.

wyciskarki Hurom

Jest to zatem urządzenie, dla których liczy się nie ilość, a jakość. Ten ostatni aspekt, to właśnie mocna strona wyciskarki proponowanej przez markę Hurom. Otrzymywany za pośrednictwem napój jest pełnowartościowy. Jest to możliwe dzięki właśnie mechanizmowi wolnoobrotowemu oraz materiałowi budulcowemu ULTEM. Materiał ten chroni podczas procesu wyciskania wszystkie wartości odżywcze zawarte w owocach i warzywach, w tym witaminy i minerały.

Co ważne, na sok nie działa temperatura - jak to ma miejsce w przestarzałych sokowirówkach. W związku z powyższym, w tym życiodajnym napoju zawarte będą naturalne konserwanty, co oznacza, że można cieszyć się jego smakiem właściwie w każdym miejscu, nawet kilka godzin po wyciśnięciu. Wystarczy wyposażyć się w odpowiednie pojemniki do przechowywania, transportowania soku.

nowoczesne wyciskarki Hurom

Omawiając wyciskarki Hurom, nie sposób jest wspomnieć także o unikalnym designie. Wygląd zdecydowanie przyciąga uwagę. Kompaktowy charakter urządzenia pozwala na łatwe jego przechowywanie nawet w kuchniach o niewielkim metrażu. Innowacyjna, precyzyjna, jednocześnie prosta konstrukcja ułatwia nie tylko znalezienie dla Hurom odpowiedniego miejsca w kuchni. Świadczy to także o tym, że proponowane wyciskarki są łatwe w czyszczeniu oraz użyciu.

Maciej Ziółkoś

Trener personalny w jednej z warszawskich siłowni.